Problem z notebookiem?

SOFT-BUD posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie napraw notebooków wszystkich producentów. Specjalizujemy się w naprawach płyt głównych, inwerterów, kart graficznych, układów zasilania. Posiadamy profesjonalny sprzęt korzystający z podczerwieni do wymiany układów BGA oraz SMD a to właśnie te komponenty są główną przyczyną awarii komputerów przenośnych.

Twój notebook się przegrzewa? Nie startuje? Uszkodziła się matryca? Straciłeś ważne dane?

Dobrze trafiłeś!

Pomiń pośredników, amatorskie firmy wykonujące naprawy nieprofesjonalnym sprzętem. Zależy Ci na rzetelnej i w pełni profesjonalnej naprawie Twojego notebook-a? Masz dosyć straconego czasu? Dobrze trafiłeś. Jesteś u źródła.

Oferujemy diagnozę/naprawę oraz przesyłkę notebook-a w obie strony – od i do klienta firmą kurierską (ubezpieczenie + gwarancja dostawy na następny dzień). Diagnozę uszkodzenia Państwa notebook-a wykonujemy w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania sprzętu. Po tym okresie są Państwo informowani o rodzaju uszkodzenia oraz kosztach naprawy.

Jeśli dana część okaże się trwale uszkodzona lub koszt naprawy przewyższa wartość uszkodzonego przedmiotu oferujemy alternatywne rozwiązania.

3 miesiące gwarancji

Na wszystkie wykonane naprawy UDZIELAMY PISEMNEJ, 3-MIESIĘCZNEJ GWARANCJI oraz wystawiamy Fakturę VAT.

Nawiązujemy współpracę z firmami z całej Polski – w dziedzinie napraw oferujemy umowy partnerskie oraz dodatkowe rabaty. Zapoznaj się ze szczegółami i skontaktuj się telefonicznie z jednym z naszych konsultantów.